| < Wrzesień 2007 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Zakładki:
Biznes i firmy
Gry PC i konsola
Gwiazdy
Hardcore
Hobby
Humor
Internet
Kluby piłkarskie
Media
Rozrywka
Seks (TYLKO dla dorosłych)
Sport
Technologie
Najbardziej niewiarygodne wiadomości. To brzmi nieprawdopodobnie, ale naprawdę się wydarzyło! Newsy nie z dupy wzięte, tylko z prawdziwego życia - rss feed - kanał rss
Kategorie: Wszystkie | Filmy | Różne | Teksty | Zdjęcia
RSS
wtorek, 25 września 2007

Szwedzka prezenterka puściła pawia w programie emitowanym na żywo. Tłumaczyła się bolesną menstruacją.

- U nas w Iranie nie ma homoseksualistów! W naszym kraju nie ma takiego zjawiska. Nie wiem, kto wam powiedział, że takie coś u nas istnieje - stwierdził prezydent Iranu Mahmoud Ahmadinejad przemawiając do studentów Columbia University w Nowym Jorku w poniedziałek.

Mahmoud Ahmadinejad

Źródło

środa, 19 września 2007

Sana Klaric i jej mąż Adnan, używający w internecie nicków "Sweetie" i "Prince of Joy", spędzali godziny na czatach, narzekając sobie wzajemnie na nieudane pożycie małżeńskie. Oczywiście nie zdawali sobie sprawy, że rozmawiają z własnym małżonkiem/małżonką.

Prawda wyszła na jaw, kiedy umówili się na randkę w realu. W tej chwili trwa sprawa rozwodowa - oboje oskarżają się wzajemnie o zdradę.

Źródło

niedziela, 16 września 2007
24-letni Wei ma bardzo kochającą dziewczynę. Podczas ostatniego spotkania zaczęli się całować, a ją tak to podnieciło, że aż... odgryzła mu dolną wargę! Wei do szpitala dotarł za późno - tkanki odgryzionej części były już martwe i lekarze musieli zastosować skórę z innych części ciała. Dodajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy dziewczyna Wei pogryzła go.

Wei'a nie opuszcza jednak humor: Musi być spod znaku psa (w chińskim horoskopie).

Wei bitten

Źródło

Czeski żużlowiec Matej Kus miał poważny wypadek w meczu żużlowym w Wielkiej Brytanii. Po dwóch dniach śpiączki obudził się mówiąc po angielsku z idealnym akcentem, choć podobno wcześniej nie znał tego języka.

Według lekarzy to nie cud, tylko tzw. syndrom obcego akcentu. W medycynie udokumentowano 20 takich przypadków.

Berwick Bandits

Szczegóły w dzienniku.pl