| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
Biznes i firmy
Gry PC i konsola
Gwiazdy
Hardcore
Hobby
Humor
Internet
Kluby piłkarskie
Media
Rozrywka
Seks (TYLKO dla dorosłych)
Sport
Technologie
Najbardziej niewiarygodne wiadomości. To brzmi nieprawdopodobnie, ale naprawdę się wydarzyło! Newsy nie z dupy wzięte, tylko z prawdziwego życia - rss feed - kanał rss
Kategorie: Wszystkie | Filmy | Różne | Teksty | Zdjęcia
RSS
czwartek, 10 kwietnia 2008
...ale na wszystko jest sposób... Miasta nie stać na zakup dodatkowych składów lub wagonów? Zawsze można zatrudnić zawodowych upychaczy!

Actually Full Train in 1991 (Why Flex-Time is a Good Idea)

wtorek, 25 września 2007

Szwedzka prezenterka puściła pawia w programie emitowanym na żywo. Tłumaczyła się bolesną menstruacją.

- U nas w Iranie nie ma homoseksualistów! W naszym kraju nie ma takiego zjawiska. Nie wiem, kto wam powiedział, że takie coś u nas istnieje - stwierdził prezydent Iranu Mahmoud Ahmadinejad przemawiając do studentów Columbia University w Nowym Jorku w poniedziałek.

Mahmoud Ahmadinejad

Źródło

środa, 19 września 2007

Sana Klaric i jej mąż Adnan, używający w internecie nicków "Sweetie" i "Prince of Joy", spędzali godziny na czatach, narzekając sobie wzajemnie na nieudane pożycie małżeńskie. Oczywiście nie zdawali sobie sprawy, że rozmawiają z własnym małżonkiem/małżonką.

Prawda wyszła na jaw, kiedy umówili się na randkę w realu. W tej chwili trwa sprawa rozwodowa - oboje oskarżają się wzajemnie o zdradę.

Źródło

niedziela, 16 września 2007
24-letni Wei ma bardzo kochającą dziewczynę. Podczas ostatniego spotkania zaczęli się całować, a ją tak to podnieciło, że aż... odgryzła mu dolną wargę! Wei do szpitala dotarł za późno - tkanki odgryzionej części były już martwe i lekarze musieli zastosować skórę z innych części ciała. Dodajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy dziewczyna Wei pogryzła go.

Wei'a nie opuszcza jednak humor: Musi być spod znaku psa (w chińskim horoskopie).

Wei bitten

Źródło

Czeski żużlowiec Matej Kus miał poważny wypadek w meczu żużlowym w Wielkiej Brytanii. Po dwóch dniach śpiączki obudził się mówiąc po angielsku z idealnym akcentem, choć podobno wcześniej nie znał tego języka.

Według lekarzy to nie cud, tylko tzw. syndrom obcego akcentu. W medycynie udokumentowano 20 takich przypadków.

Berwick Bandits

Szczegóły w dzienniku.pl